ORTAKLIKLAR

18.01.2012 yılında kurulmuş olan Mistral Yapı Sanayi ve Ticaret A.Ş. ikamet amaçlı binaların inşaatı (müstakil konutlar, birden çok ailenin oturdugu binalar, gökdelenler vb. inşaatlar) ( ahşap binaların inşaatı hariç) konularında faaliyet göstermektedir.

Almanya ve Fransa’nın yanı sıra dünyanın pek çok ülkesinde tercih edilen yeni nesil hafif yapı elemanı PonceBloc artık Türkiye’de üretiliyor. Türk inşaat sektörünün yeni yapı elemanı olarak hafifliği ile devrim yaratacak PonceBloc, Fransız know how’ına ek olarak , Alman teknolojisi ve dizaynı ile Kayseri’de üretiliyor.

02.03.2009 yılında kurulan HBE Depoculuk Nakliyat ve Tic.A.Ş. Frigorfik Depolama ve Antrepoculuk faaliyetleri(bozulabilir gıda ürünleri dahil, dondurulmuş yada soğutulmuş mallar için depolama) alanında faaliyet göstermek amacıyla kurulmuştur.

24.05.2010 yılında kurulmuş olan Triyap İnşaat sanayi ticaret A.Ş. ikamet amaçlı binaların inşaatı (müstakil konutlar, birden çok ailenin oturduğu binalar, gökdelenler vb. inşaatlar) ( ahşap binaların inşaatı hariç) alanında faaliyet göstermektedir.

11.04.2013 yılında kurulmuş olan İzart Yapı Turizm San. ve Tic. A.Ş., turizm ve inşaat alanlarında faaliyet göstermektedir.

17.09.2008 yılında kurulmuş olan Novart Gayrimenkul Yatırım İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. gayrimenkul yatırım ortaklığı alanında faaliyet göstermektedir.

TOP