Basın Odası

Hürriyet

İzmirli iş insanlarının bir araya gelerek oluşturduğu Mistral Yapı’nın Yönetim Kurulu Başkanı Önder Türkkanı, “İstanbul’daki yaşamın zorlukları İzmir’e ilgiyi artırdı. Ancak İzmir’i de İstanbul gibi yapmamak lazım. İzmir cazibesini koruyacak. Verimli ve konforlu hayat yaşamak isteyenlerin adresi olmaya da devam edecek” dedi.

24.08.2018

Yeni Asır

Kentin öncü işadamlarının birleştiği Mistral Yapı Gayrimenkul, adliye karşısındaki araziye biri 48, diğeri 38 katlı, 200 metreyi aşkın iki gökdelen inşa edecek. İzmir iş dünyasının önde gelen işadamları, ismini ‘güçlü ve hızlı bir Akdeniz rüzgarı’ anlamına gelen Mistral’den alan Mistral Yapı Gayrimenkul Sanayi ve Ticaret A.Ş.’de güçlerini birleştirdi.

07.09.2012

Trend Haber

İzmir’in asırlardır yarattığı ticari değerlere artık ‘BAYRAKLI TOWER’ ev sahipliği yapacak. Ticaretin yeni merkezi Bayraklı Ankara Caddesi’nde 2011 Temmuz ayında yapımına başlanan Bayraklı Tower, gerek inşaat aşamasında gerekse de binanın iç donanımında kullanılan üstün teknolojiyle, 2012’de İzmir’in en akıllı binası olacak.

02.11.2012

Vatan Gazetesi

Arkas Holding’in Başkanı Lucien Arkas başta olmak üzere 30 İzmirli işadamının ortağı olduğu Mistral Yapı, Bayraklı’da... Şirketin Başkanı Önder Türkkanı, GYO kurmayı istediklerini, fırsat çıkarsa İstanbul’a yatırım yapabileceklerini açıkladı.

22.05.2012

TOP