HAKKIMIZDA

1994 yılında temelleri atılan Miray İnşaat A.Ş; Sanayi tesisleri, Eğitim Tesisleri, Hastane, Antrepo, Ticari Ofis, Rezidans ve Konut İnşaatları başta olmak üzere Üst yapı ve Altyapı alanlarında faaliyet göstermektedir. Kaliteli hizmet ve Kaliteli ürün anlayışını belirleyen şirketimiz 2008 yılında ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Sistemi belgelerini alarak çalışmalarında Yüksek Kalite Standartlarını uygulamaya koymuştur.

Miray İnşaat A.Ş, Kurumsal Stratejisini faaliyet gösterdiği sektörde lider olmak, çevreye ve toplum değerlerine saygılı çalışmalarla sürdürülebilir gelişmeye ve daha iyi bir geleceğe katkıda bulunmak olarak belirlemiştir. Bu doğrultuda, edinmiş olduğu güvenilir ve istikrarlı yapısından taviz vermeden 27 yılı aşan tecrübe ve bilgi birikimini, öncü yatırımlarla faaliyet alanlarına aktarmaktadır.

Şirketimiz müşteri odaklılığını, çalışan memnuniyetini ve verimliliği merkez alarak kurumsal yönetim ilkelerine dayanan bir yöntem yaklaşımı bulunmaktadır. Bu yaklaşım toplumun yararlandığı ve yararlanacağı sosyal sorumluluk anlayışı ile değer kazanmakta ve gelişmektedir.

Sürekli olarak gelişen ve çözüm ortaklıkları ile gün geçtikçe büyüyen Miray İnşaat ailesi, yapmış olduğu yatırımlar ve özgün projeler ile sektöründeki ayrıcalıklı yerini korumaya devam ederek faaliyetlerini sürdürme kararlılığındadır.

TOP